Menu

ŁobuzPL

Nie sztuką mieć bałagan, sztuką jest nad nim panować.

Toksyczna miłość do Cukrowej Damy!

lobuzpl

Miłość czysta i krystaliczna. Słodka i bez granic. Nigdy nie zawodzi. Zawsze jest blisko. Miłość chorobliwa. Uzależniła mnie. Zdominowała i bezgranicznie opętała. Obudziłem się pewnej nocy, ciemnej nocy zlany potem i co? A no nic! Miałem koszmar. Ale do rzeczy! Ja nie kochałem. Ja balansowałem pomiędzy batonikami KitKat, drożdżówkami Madzi G. a niebiańskimi nektarami alkoholowymi. Cóż począć uzależnienia nie rzucić od tak. Oj nie! Namiętności są tak niebotyczne, że każdy oddech tej miłości przysparza wodospad endorfin! 
Dziś jestem czysty! Pierwsza miłość to nie była! Ale Was przestrzegam. Uważajcie! Ta miłość koczuje! Czai się w zakamarkach słodkich batoników, kolorowych napojach, "dietetycznych" musli, orzeźwiających lodach. 
Zaatakuje w najmniej odpowiednim momencie! Strzeżcie się! 

A teraz bez jaj!
Teraz cukier! 

Książka, która wpadła mi w oko, troszkę namieszała w głowie! Czy warta uwagi? Ciężko powiedzieć. Wiem jedno, Warta jest drugą rzeką wymienioną w hymnie polskim. 

Książka ma swój urok, lecz może troszkę napompowana grą głównego odgrywającego i rozgrywającego. Ale nie o to! 
Kilka prawda w skrócie. Kilka prawd lekko szokujących. Te fakty być może przekonają Was do namysłu. Być może teraz, trzymając w dłoni ulubiony batonik, wypier****** go w cholerę. 

A więc łobuziaku: 
- Popijasz to i owo z puszki? Zapamiętaj, że jedna puszka słodzonego napoju dziennie zwiększa ryzyko zachorowania na cukrzycę 0 22%! 

- A raczysz się sokami i nektarami? Zapamiętaj, że 98% produkowanych obecnie napojów owocowych to mieszanina koncentratu soku owocowego, wody i dodatków smakowych. 

- Tak,tak. Powiesz, że stosujesz stewie. Zapamiętaj, że stewia którą zakupujesz w sklepie jest mocno przetworzona! 

- Wiem. Nie jadasz słodyczy. Zajadasz się owocami. Zapamiętaj, nadwyżki fruktozy magazynowane są pod postacią tkanki tłuszczowej. Wątroba pobiera każdą ilość fruktozy, więc nadmierne spożycie cukru powoduje gromadzenie się tkanki tłuszczowej. 

- Łobuziaku coś ważnego zapamiętaj! Jeżeli ustrój otrzymał dużą dawkę cukru, a nasza wątroba przerabia go właśnie na tłuszcz, mózg mylnie twierdzi, że jesteśmy nadal głodni. Więc wpierniczamy dalej. 

- Pokusa Cię ogarnia? Jeśli poziom gluzky nieustannie się zmienia, to stan emocjonalny człowieka ulega wahaniom.

Biała dama otoczy Cię miłością, da Ci radość a w konsekwencji zdradzi, okaleczy i uzależni! 
Daj jej fucka! Cukierowy świat radości to iluzja pod którą kryją się czarne wiedżmy.

Daje Bana !20160919_200717

© ŁobuzPL
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci